• Konkurs

        • 02.11.2022 09:33
        • Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za udział w naszym konkursie plastycznym pt. „Moja ulubiona Bajka”.
          Każda praca jest piękna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Rodziców i Dzieci dobrą zabawą i okazją do wspólnego spędzenia czasu wolnego.
           
        • więcej
        • Kontakt do nauczycieli

        • 31.10.2022 20:38
        • Drodzy Rodzice

          W celu lepszego i sprawniejszego komunikowania się udostępniamy adresy mailowe nauczycieli. Zachęcamy do kontaktowania się z nauczycielami w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

        • więcej
        • Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
        • Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

        • 24.05.2021 09:52
        • „Czytanie dzieciom i ograniczenie korzystania z mediów elektronicznych
           to najlepsza inwestycja w ich przyszłość.”
                                          Jim Trelease
           
          W dniach, 26 maja – 1 czerwca odbędzie się Jubileuszowy XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!” Wraz z twórcami akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zachęcamy do sięgania po książki polskich autorów i czytania swoim pociechom w wolnych chwilach.
        • więcej
      • Nagłówek

      • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

        Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

    • Kontakty

      • Przedszkole Publiczne Nr 24 w Rzeszowie, ul. Krajobrazowa 7
      • sekretariat@pp24.resman.pl; dyrektor@pp24.resman.pl
      • 17 748 39 40, 17 748 39 41, 17 748 39 43
      • Przedszkole Publiczne Nr 24 ul. Krajobrazowa 7 35-119 Rzeszów Poland
      • NUMER KONTA BANKOWEGO - PŁATNOŚCI 34 1020 4391 0000 6502 0187 6531 _ NUMER KONTA BANKOWEGO - DAROWIZNY 92 1020 4391 0000 6402 0144 7960
      • Dyrektor przedszkola przyjmuje strony: poniedziałki: 14:00-16:00 środy: 8:00-10:00
      • Grabarek Patrycja - p.grabarek@pp24.resman.pl Haber Magdalena - m.haber@pp24.resman.pl Janusz Agnieszka - a.janusz@pp24.resman.pl Kras Agnieszka - a.kras@pp24.resman.pl Margol Marlena - m.borek@pp24.resman.pl Siuta Elwira - e.siuta@pp24.resman.pl Szyja Agnieszka - a.szyja@pp24.resman.pl Trzcińska Elwira - e.trzcinska@pp24.resman.pl Warzybok Renata - r.warzybok@pp24.resman.pl Worosz-Byczyńska Arletta - a.byczynska@pp24.resman.pl Ziarnik Anna - a.ziarnik@pp24.resman.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych