• Information about the website operator:

      • Nazwa przedszkola
      • Przedszkole Publiczne Nr 24 w Rzeszowie, ul. Krajobrazowa 7
      • E-mail przedszkola
      • sekretariat@pp24.resman.pl; dyrektor@pp24.resman.pl
      • Telefon
      • 17 748 39 40, 17 748 39 41, 17 748 39 43
      • Adres przedszkola
      • Przedszkole Publiczne Nr 24
        ul. Krajobrazowa 7
        35-119 Rzeszów
        Poland
      • Numery kont bankowych
      • NUMER KONTA BANKOWEGO - PŁATNOŚCI
        34 1020 4391 0000 6502 0187 6531 _
        NUMER KONTA BANKOWEGO - DAROWIZNY
        92 1020 4391 0000 6402 0144 7960
      • Informacje
      • Dyrektor przedszkola przyjmuje strony:
        poniedziałki: 14:00-16:00
        środy: 8:00-10:00
      • Nauczyciele kontakty
      • Grabarek Patrycja - p.grabarek@pp24.resman.pl
        Haber Magdalena - m.haber@pp24.resman.pl
        Janusz Agnieszka - a.janusz@pp24.resman.pl
        Kras Agnieszka - a.kras@pp24.resman.pl
        Margol Marlena - m.borek@pp24.resman.pl
        Siuta Elwira - e.siuta@pp24.resman.pl
        Szyja Agnieszka - a.szyja@pp24.resman.pl
        Trzcińska Elwira - e.trzcinska@pp24.resman.pl
        Warzybok Renata - r.warzybok@pp24.resman.pl
        Worosz-Byczyńska Arletta - a.byczynska@pp24.resman.pl
        Ziarnik Anna - a.ziarnik@pp24.resman.pl
    • Kontakty

      • Przedszkole Publiczne Nr 24 w Rzeszowie, ul. Krajobrazowa 7
      • sekretariat@pp24.resman.pl; dyrektor@pp24.resman.pl
      • 17 748 39 40, 17 748 39 41, 17 748 39 43
      • Przedszkole Publiczne Nr 24 ul. Krajobrazowa 7 35-119 Rzeszów Poland
      • NUMER KONTA BANKOWEGO - PŁATNOŚCI 34 1020 4391 0000 6502 0187 6531 _ NUMER KONTA BANKOWEGO - DAROWIZNY 92 1020 4391 0000 6402 0144 7960
      • Dyrektor przedszkola przyjmuje strony: poniedziałki: 14:00-16:00 środy: 8:00-10:00
      • Grabarek Patrycja - p.grabarek@pp24.resman.pl Haber Magdalena - m.haber@pp24.resman.pl Janusz Agnieszka - a.janusz@pp24.resman.pl Kras Agnieszka - a.kras@pp24.resman.pl Margol Marlena - m.borek@pp24.resman.pl Siuta Elwira - e.siuta@pp24.resman.pl Szyja Agnieszka - a.szyja@pp24.resman.pl Trzcińska Elwira - e.trzcinska@pp24.resman.pl Warzybok Renata - r.warzybok@pp24.resman.pl Worosz-Byczyńska Arletta - a.byczynska@pp24.resman.pl Ziarnik Anna - a.ziarnik@pp24.resman.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych