• Drodzy Rodzice naszych Przedszkolaków !

      Prosimy o przekazanie 1,5 % z ogólnej kwoty podatku (po odliczeniach) na konto Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości” ul. T. Rejtana 30, 35-310 Rzeszów z dopiskiem: dla Przedszkola Publicznego nr 24.

      Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości” posiada status organizacji pożytku publicznego, nr KRS 0000 14 59 05

      Bank PKO S.A I Oddział w Rzeszowie

      Nr konta: 19 1240 1792 1111 0010 0155 1766

      Każda wpłacona złotówka zostanie przeznaczona na doposażenie naszego przedszkola w sprzęt i pomoce dydaktyczne.

                                                                                                                        Dziekujemy!

                                                                         Dyrektor Przedszkola, Nauczyciele i Dzieci

    •  

      SKŁADANIE DEKLARACJI O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO!

       

      Od 13 do 22 lutego 2023r. do godz. 13 trwać będzie składanie kart kontynuacji uczęszczania dzieci do naszego przedszkola na kolejny rok szkolny. Karty dostępne będą w przedszkolu od 13 lutego. 

      Prosimy o terminowe składanie wypełnionych i podpisanych deklaracji u nauczycieli grup lub u dyrektora przedszkola!

       

       

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Nagłówek

      • Poniedziałek06.02.2023
    • Kontakty

      • Przedszkole Publiczne Nr 24 w Rzeszowie, ul. Krajobrazowa 7
      • sekretariat@pp24.resman.pl; dyrektor@pp24.resman.pl
      • 17 748 39 40, 17 748 39 41, 17 748 39 43
      • Przedszkole Publiczne Nr 24 ul. Krajobrazowa 7 35-119 Rzeszów Poland
      • NUMER KONTA BANKOWEGO - PŁATNOŚCI 34 1020 4391 0000 6502 0187 6531 _ NUMER KONTA BANKOWEGO - DAROWIZNY 92 1020 4391 0000 6402 0144 7960
      • Dyrektor przedszkola przyjmuje strony: poniedziałki: 14:00-16:00 środy: 8:00-10:00
      • Grabarek Patrycja - p.grabarek@pp24.resman.pl Haber Magdalena - m.haber@pp24.resman.pl Janusz Agnieszka - a.janusz@pp24.resman.pl Kras Agnieszka - a.kras@pp24.resman.pl Margol Marlena - m.borek@pp24.resman.pl Siuta Elwira - e.siuta@pp24.resman.pl Szyja Agnieszka - a.szyja@pp24.resman.pl Trzcińska Elwira - e.trzcinska@pp24.resman.pl Warzybok Renata - r.warzybok@pp24.resman.pl Worosz-Byczyńska Arletta - a.byczynska@pp24.resman.pl Ziarnik Anna - a.ziarnik@pp24.resman.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych