• Kadra

        • Dyrektor przedszkola:   mgr Bogumiła Górecka
           

          Nauczyciele:

          mgr Agnieszka Kras

          mgr Anna Ziarnik

          mgr Elwira Trzcińska

          mgr Arletta Worosz-Byczyńska

          mgr Elwira Siuta

          mgr Agnieszka Szyja 

          mgr Agnieszka Janusz

          mgr Magdalena Haber
           
          mgr Patrycja Grabarek

          mgr Marlena Margol
           
          mgr Renata Warzybok
           
           
          Nauczyciele zajęć dodatkowych: 
           
          mgr Justyna Kaźmierska (nauczyciel rytmiki)
           
          mgr Katarzyna Sawicka (nauczyciel języka angielskiego)
           
          mgr Dominika Bialic - Cisło (nauczyciel religii)
    • Kontakty

      • Przedszkole Publiczne Nr 24 w Rzeszowie, ul. Krajobrazowa 7
      • sekretariat@pp24.resman.pl; dyrektor@pp24.resman.pl
      • 17 748 39 40, 17 748 39 41, 17 748 39 43
      • Przedszkole Publiczne Nr 24 ul. Krajobrazowa 7 35-119 Rzeszów Poland
      • NUMER KONTA BANKOWEGO - PŁATNOŚCI 34 1020 4391 0000 6502 0187 6531 _ NUMER KONTA BANKOWEGO - DAROWIZNY 92 1020 4391 0000 6402 0144 7960
      • Dyrektor przedszkola przyjmuje strony: poniedziałki: 14:00-16:00 środy: 8:00-10:00
      • Grabarek Patrycja - p.grabarek@pp24.resman.pl Haber Magdalena - m.haber@pp24.resman.pl Janusz Agnieszka - a.janusz@pp24.resman.pl Kras Agnieszka - a.kras@pp24.resman.pl Margol Marlena - m.borek@pp24.resman.pl Siuta Elwira - e.siuta@pp24.resman.pl Szyja Agnieszka - a.szyja@pp24.resman.pl Trzcińska Elwira - e.trzcinska@pp24.resman.pl Warzybok Renata - r.warzybok@pp24.resman.pl Worosz-Byczyńska Arletta - a.byczynska@pp24.resman.pl Ziarnik Anna - a.ziarnik@pp24.resman.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych