• „Dobroć jest cichym czynieniem tego,

o czym inni mówią głośno”

Friedl Beutelrock

Podziękowanie!

Dyrektor, Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, szczególnie Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy przekazali 1% podatku dochodowego – w tym roku łączna kwota to 4252 zł. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy w ostatnim czasie dokonali innych darowizn na rzecz naszego przedszkola.

Jednocześnie pragniemy poinformować Państwa, że środki z 1%  przeznaczone zostaną na  zakup karuzeli na plac zabaw, która na pewno dostarczy dzieciom wiele radości.

Dziękujemy!

• Drodzy Rodzice,

od 1 września 2021 r. przedszkole rozpoczyna pracę z zachowaniem reżimu sanitarnego, zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi GIS i MZ.

Informacja_Covid_dla_Rodzicow_01.09.2021.pdf

• Nagłówek